Maqedoni – Kosovë, ja në sa ora do të fillojë ndeshja – Lajmi.net
Maqedoni – Kosovë, ja në sa ora do të fillojë ndeshja
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 8:45, 12 August 2017
Ndeshjen që mund të jetë vendimtare, Kosova e luan të shtunën (sot) nga ora 20:30 në palestrën "Boris Trajkovski" në Shkup.

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll kërkon një fitore të re për ta dërguar në raundin tjetër të kualifikimeve për botërorin e vitit 2019.

Ndeshjen që mund të jetë vendimtare, Kosova e luan të shtunën (sot) nga ora 20:30 në palestrën “Boris Trajkovski” në Shkup.

Estonia, Kosova e Maqedonia i kanë nga dy ndeshje në kuadër të grupit C të parakualifikimeve.

Kosova ka një fitore dhe një humbje nga dy duelet e para. /Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble