Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo – Lajmi.net
Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:52, 13 March 2018
Ka kohë që Loredana Zefi po përmendet në mediat rozë.

E e njohur për publikun u bë pasi u lidh me reperin Mozzik, shkruan lajmi.net

Dyshja po shihen shumë të dashuruar mes vete dhe këtë po e dëshmojnë imazhet që sjellin nëpër rrjete sociale dhe koha që po e kalojnë bashkë.

Madje duket se lidhja e tyre sa vjen e bëhet edhe më serioze pasi shpesh bjondina seksi shoqërohet edhe me familjarët e reperit.

Së fundmi u ka hyrë në mes dy vëllezërve dhe raportet me Getinjon janë shumë familjare dhe të afërta./Lajmi.net/

screenshot_5

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO