Receta – Lajmi.net

Aktuale

Ëmbëlsirë me Coca Cola

Mësoni si të përgatisni një ëmbëlsirë me Coca-Cola....

19 December, 2014 Lexo më shumë

Rolladë me banane

Një recetë shumë e mirë e Rolladës me banane....

18 December, 2014 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me gështenja

Mësoni si të përgatisni ëmbëlsirë me gështenja....

15 December, 2014 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me çokollatë dhe dardhë

Një recetë e shpejtë e një ëmbëlsire të shijshme me dardhë dhe çokollatë...

4 December, 2014 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me oriz

Keni përgatitur ndonjëherë ëmbëlsirë me oriz? Mësojeni se si!...

26 November, 2014 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me lajthi

Mësojeni si të përgatitni një ëmbëlsirë shumë të shijshme me lajthi....

20 November, 2014 Lexo më shumë

Biskota të mbushura

Një recetë e lehtë dhe e shpejtë e biskotave të mbushura. ...

18 November, 2014 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me çokollatë dhe portokall

Këtë vikend ju rekomandojmë një tortë me portokall dhe çokollatë....

15 November, 2014 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me limon

Një recetë më ndryshe e një ëmbëlsire me limon....

13 November, 2014 Lexo më shumë

Maska me kos që eliminon aknet

Keni probleme me aknet në fytyrë dhe jeni mërzitur nga produktet e shumta që i përdorni dhe që nuk kanë efekt? Ja një zgjidhje natyrale!...

9 November, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO