LG Signature Edition është më i shtrenjtë se iPhone X – Lajmi.net
LG Signature Edition është më i shtrenjtë se iPhone X
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 12:38, 7 December 2017
301-109
Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple.

Në Korenë e Jugut, LG shet kufizimin e saj në 300 copë Smartphone Signature Edition për ekuivalentin e 1540 eurove. Kështu është më e shtrenjtë se sa iPhone X e Apple.

LG Signature Edition ka një ekran prej gjashtë inç, gjashtë gigabajt RAM, 256 GB memorie dhe një baterash prej 3,300 mAh, transmeton lajmi.net.

Sistemi operativ është Android 8.0, raporton ZDNet. Në anën e pasme, blerësit mund të kenë emrin e tyre të gdhendur. Telefoni i zgjuar mund të ngarkohet me valë dhe mbështet sistemin e pagesave pa kontakt LG Pay. Do të shiten vetëm 300 copë nga LG Signature Edition. Sipas Slashgear, pajisja, e cila është shumë e ngjashme në aspektin teknik të LG V30, është në dispozicion vetëm në Korenë e Jugut.

Vlen të përmendet përveç specifikimeve të çmimit. Dy milion të fituar, të barasvlefshme me 1540 euro, janë të nevojshme për edicionin e nënshkrimit LG. Telefoni i mençur shkon në kompaninë e telefonave inteligjentë veçanërisht të shtrenjtë, siç është Apple iPhone X. Versioni më i shtrenjtë i anijes së Apple të lançuar në shtator arrin në 1319 euro. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO