Krijime të bukura ushqimore, të gjithë mund t’i bëni (Video) – Lajmi.net
Krijime të bukura ushqimore, të gjithë mund t’i bëni (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 20:55, 20 May 2017
Janë shumë të shijshme, të lehta dhe të shpejta për t'u bërë, shkruan lajmi.net

Shikoni videon dhe mësoni si përgatiten. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: krijim, Ushqime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball