Kjo këngëtare shqiptare ka fituar shumë çmime ndërkombëtare dhe ju nuk e keni ditur (Video) – Lajmi.net
Kjo këngëtare shqiptare ka fituar shumë çmime ndërkombëtare dhe ju nuk e keni ditur (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:20, 17 July 2017
E ftuar në emisioni 'Mirage' ishte këngëtarja Nita Latifi.

Ajo foli rreth karrierës së saj muzikore dhe fillimeve të para, shkruan lajmi.net

Nita Latifi ka zbuluar  se kur do të vijë në bashkëpunim me Capital T, i ka dy fjalë edhe për këngën ‘Yll’ në bashkëpunim me 2po2.

Ajo gjithashtu ka folur edhe pë çmimet e fituara ndërkombtarisht për të cilat nuk e keni ditur.

Këto dhe detaje të tjera nga jeta artistike dhe personale e Nitës kuptoni në intervistën në vazhdim./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Nita Latifi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy