Kjo femër tashmë mund të bëjë seks, sepse u shërua nga një sëmundje e rrallë – Lajmi.net
Kjo femër tashmë mund të bëjë seks, sepse u shërua nga një sëmundje e rrallë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:05, 12 April 2017
Një femër në Britaninë e Madhe, tashmë është në gjendje të bëjë seks për herë të parë

Kjo femër vuante nga një sëmundje e rrallë e organit të saj seksual kështu që ajo tashmë është 26-vjeçare dhe nuk ka bërë seks asnjëherë, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Amy Forrest vuante nga sëmundja që çdo muskuj në vaginën e saj padashur do të kontraktojë, kur pranë këtij organi seksual do të afrohet diçka.

Kjo ka bërë që kjo vajzë të mos e provojë asnjëherë ndjenjën e seksit, kështu që ajo iu drejtua klinikave të ndryshme, dhe në fund ajo gjeti një zgjidhje.

Kjo grua në vend të vaginës, tashmë ajo ka botox, që e lejon atë të bëjë seks, sepse botoxi i relakson muskujt e saj. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO