Kimi po e tepron duke bërë seks – Lajmi.net
Kimi po e tepron duke bërë seks
Autori: Lajmi.net GossipShowBiz 17:00, 19 March 2015
Kim&Kanye
Kim&Kanye

Mjeku personal i Kim Kardashian mësohet t’i ketë thënë asaj se po kryen më shumë seks se që është normale.

Ylli televiziv dhe bashkëshorti Kanye West kohët e fundit po përpiqen që të bëjnë një tjetër fëmijë, ndaj siç kanë deklaruar ata vetë, kryejnë marrëdhënie seksuale mbi 15 herë në ditë.
Por duke folur për portalin E! News, 34 – vjeçarja tha se specialistët e kanë këshilluar të kryejë më pak marrëdhënie, pasi mund të jetë duke ulur shanset për të mbetur shtatzënë.
“Mjeku mendon se po bëj më shumë seks se që duhet. Ai më tha se një herë e vetme seks në ditë ka më shumë mundësi që të mbetem shtatzënë, kështu që po provojmë gjithçka”, deklaroi Kim për portalin.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master