Këshilla për të kaluar pushime çlodhëse – Lajmi.net
Këshilla për të kaluar pushime çlodhëse
Autori: Lajmi.net Lifestyle 10:45, 12 May 2018
Kur mendon për pushimet të vjen në mendje ushqim i shëndetshëm, gjithmonë aktivë dhe lexime interesante. Por në fakt, u kushtojmë shumë pak vëmendje nevojave të trupit tonë, por edhe të shpirtit. Dhe kur kemi pak më shumë kohë, duam të bëjmë gjërat që kemi lënë pas dore.

Po sikur të bëjmë ndryshe këtë verë?

Këtu i keni pesë këshilla të ekspertëve se si të kaloni pushime çlodhëse:

Gëzoni kohën
Dhurojini vetes një pushim të plotë
Lëreni veten të gëzoheni
Shëtit nën dritën e diellit
Jepini vetes mundësinë të luani. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO