Kandidati i AAK-së për Vushtrrinë: E them në mënyrë eksplozive, absolut jam model gjerman – Lajmi.net
Kandidati i AAK-së për Vushtrrinë: E them në mënyrë eksplozive, absolut jam model gjerman
Autori: Lajmi.net LajmeZgjedhjet Lokale 2017 21:58, 12 October 2017
Lutfi Bilalli, kandidat i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Vushtrri, ka thënë në Magazinën Lokale në Klan Kosova se ai është një kandidat për kryetar komune që ndjek një model gjerman të qeverisjes.

Bilalli edhe e ka sqaruar se çfarë nënkupton me “modelin gjerman”.

“Gjermanët i kanë tri pika; saktësinë, disiplinën dhe dhënien e hakut”.

“Bash e them në mënyrë eksplozive se jam model gjerman”, ka deklaruar Bilalli.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball