Jahjaga në Emirate, hap rrugë për investime – Lajmi.net
Jahjaga në Emirate, hap rrugë për investime
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 11:51, 26 April 2015
Presidentja Jahjaga gjate nje vizite te meparshme ne Abu Dabi
Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka treguar se gjendet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ajo ka shkruar në profilin e saj në Facebook se kjo vizitë po bëhet për t`i hapur rrugë investimeve për Kosovën

“Në Emirate për t’iu hapur rrugë investimeve dhe bashkëpunimit ekonomik me Kosovën”, ka shkruar presidentja Jahjaga.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO