Ja çka thotë Ermali për vajzën e tij (Foto) – Lajmi.net
Ja çka thotë Ermali për vajzën e tij (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:59, 13 August 2017
Publikimet me anëtarët e familjes në rrjetet sociale i ka të shpeshta.

Këngëtari Ermal Fejzullahu sot në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me vajzën e tij, shkruan lajmi.net

Kësaj fotoje ai ia la një shkrim ku tha se ata janë ‘copy-paste’ mes vete.

Me të vërtetë, baba e bijë ngjajnë shumë./Lajmi.net/

Copy paste ❤️

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO