Iluzion grimi: Nuk janë pesë femra, është veç një mashkull (Video) – Lajmi.net
Iluzion grimi: Nuk janë pesë femra, është veç një mashkull (Video)
Autori: Lajmi.net GenderLifestyle 11:45, 18 May 2016
Joshua Masuda, është mashkull por nuk bën vepra meshkujsh.

Përmes një video dy minutëshe, ai tregon fuqinë që ka grimi, dhe arrin të transformohet në pesë gra të ndryshme, megjithatë nuk dallohet fare që është mashkull, transmeton lajmi.net

Ai nuk njihet vetëm si Joshua, pra me emrin e tij të vërtetë, ai herë njihet si Ava, herë Chloe, Sierra, Iris dhe Sasha./lajmi.net

Fjalët kyçe: femer, mashkull, Transformim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master