Haradinaj: 100 herë të më rrëzoni, si maca në këmbë bie – Lajmi.net
Haradinaj: 100 herë të më rrëzoni, si maca në këmbë bie
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:18, 7 December 2017
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, duke iu përgjigjur kritikave të opozitës për programin qeverisës me theks marrëveshjen për Demarkacioni tha se për tema të atdheut nuk do ta lejojë askënd që ta devijojë.

Duke qëndruar mbrapa atyre që ka thënë se marrëveshja aktuale me Malin e Zi është e gabuar tha se edhe nëse rrëzohet edhe 100 herë, do të bie si maca në këmbë.

“100 herë mem rrëzu si maca në këmbë rri, e për tema të atdheut këtu me keni gjithë.

Për se mendon dikush që ma devijon rrugën për tema të atdheut gaboheni se nuk ka mujt askush”, u shpreh Haradinaj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO