Gara e Encës dhe motrës së saj për ‘gjoksin bombastik’ – Lajmi.net
Gara e Encës dhe motrës së saj për ‘gjoksin bombastik’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:54, 7 December 2017
Janë dy nga motrat më të njohura në shoubizin shqiptar.

Fjala është për Enca dhe Uindi Haxhia, të cilat përpos që janë bërë të njohura si këngëtare njëra dhe blogere tjetra, janë shumë të komentuara edhe për asetet trupore, shkruan lajmi.net

Ndonëse jo publikisht, Enca dhe Uindi janë në garë sa i përket ‘gjoksit bombastik’.

Të paktën këtë përshtypje e kanë lënë fotot që ato i hedhin në rrjetet sociale, ku çdoherë e më shumë e ekspozojnë gjoksin.

Madje, në një fotografi që Undi e postoi këtë kohë duket me të njëjtin pozim si Enca sa i përketë formës dhe rrobave me të cilat pozoi!/Lajmi.net/

24946475_2439099002982253_998553710_o24956782_2439099012982252_644593062_o25035295_2439099006315586_344265544_o

Fjalët kyçe: Enca, Gjoksi, Uindi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool