Gabimet më të mëdha që bëjnë femrat dhe meshkujt para, gjatë dhe pas seksit – Lajmi.net
Gabimet më të mëdha që bëjnë femrat dhe meshkujt para, gjatë dhe pas seksit
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:27, 26 October 2017
Një sondazh me më shumë se 5.000 të anketuar ka nxjerrë në dritë të gjitha gabimet e femrave dhe meshkujve në dhomën e gjumit.

Një kompani australinane Forktip ka analizuar përgjigjiet e 5000 heteroseksualëve aktivë për jetën e tyre seksuale dhe përgjigjiet nuk janë asgjë më shumë sesa e vërteta e hidhur !
Gjërat që femrat nuk pëlqejnë tek partnerët e tyre
‘Zhurma të çuditshme’
‘Penisi shumë i vogël’
‘Ejakulimi shumë i shpejtë’
‘Ndryshimi i pozicionit shumë shpesh’
Ankesat e meshkujve
‘Ngathtësia në shtrat’
‘Pasthirrma të larta, shpesh edhe të shtirura’
‘Gjoksi shumë i vogël’
‘Të brendshmet e pambukut aspak seksi dhe epshndjellëse”
Veç këtyre përfundimeve, hulumtuesit u drejtuan të anketuarve dhe disa pyetje nga të cilat dolën në përfundimin se: 79.2 për qind e grave pranuan se kishin gënjyer për numrin e ish partnerëve ndërsa për meshkujt kjo shifër ishte 50%.
Të pyetur nëse do të ishin të gatshëm të provonin seksin me një kukull robot rezultoi se 71.3 për qind ishin dakort kurse femrat nuk ishin shume entuziaste nga kjo ide. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO