Kuize – Lajmi.net

28 September, 2018

Shumica e njerëzve nuk e gjejnë me të paren: Sa D janë fshehur në këtë foto?

Sot të gjithë po i përdorim komjuterët dhe telefonët tonë të mençur për shumë orë

28 September, 2018

Pothuajse askush nuk mund të gjej misterin e fotos: Provojeni a i takoni pakicës

Zgjidhja e lojrave të ndryshme është një mënyrë e shkëlqyer për të ndihmuar në mbajtjen

28 September, 2018

A mund të gjeni sa M janë të fshehura në këtë foto?

Shumë prej nesh kanë punë ku ne jemi ulur për periudha të gjata kohore, ose

24 July, 2018

A mund t’i gjeni të gjitha Q-të brenda 10 sekondave në këtë foto?

Enigma më e fundit në rrjete sociale ka aktivizuar të gjithë. E gjitha çfarë duhet

21 July, 2018

Si i keni punët me matematikën? Gjeni sa katrorë janë në foto

Sa katrorë mendoni se janë në foto?

21 July, 2018

Sfidoni veten me detyra matematikore

Lajmi.net ka përzgjedhur tre detyra të thjeshta të cilat ju sfidojnë. Jeni të gatshëm për

17 July, 2018

Zgjidhni një sy dhe zbuloni personalitetin që keni

Jeni gati për një test që do të zbulojë shumë sa i përket anëve të

6 July, 2018

A mund ta gjeni gabimin në këtë foto brenda një minute?

Falë vëmendjes së tij ndaj detajeve, Sherlock Holmes ia doli të zgjidhte krimet që dukeshin

1 July, 2018

Test psikologjik që ua tregon gjendjen mendore

Për vlerësim të personalitetit, psikologët shpeshherë përdorim teste projektive të cilat përfshijnë fotografi të ndryshme

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO