Formacioni i Mourinhos në ndeshjen e parë të Unitedit në Premierligë (FOTO) – Lajmi.net
Formacioni i Mourinhos në ndeshjen e parë të Unitedit në Premierligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 8:40, 13 August 2017
Manchester United sot e fillon sezonin e Premierligës.

Në ora 17:00, ekipi i Jose Mourinhos pret skuadrën e West Ham, përcjellë “Lajmi.net”.

United do të ketë tri mungesa në këtë ballafaqim. Mourinho s’do të mund të llogaritë në Rojon, Shaw dhe Young për shkak të lëndimeve.

Ndërsa mysafirëve do t’iu mungojnë Kouyate, Lanzini, Carroll dhe Antonio. /Lajmi.net/

432c6fbe00000578-4781788-image-a-8_1502475453149

Fjalët kyçe: Manchester United, West Ham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan