“Fluturojnë” Blero dhe Afrona (Foto) – Lajmi.net
“Fluturojnë” Blero dhe Afrona (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:50, 13 August 2017
Këngëtari Bleo Muharremi dhe e fejuara e tij, Afrona Dika kanë provuar një aventurë të re, e cila kësaj radhe nuk u bë në tokë.

Ai ka postuar një foto në rrjete sociale, në të cilën shihet bashkë me Afronën në një lartësi të madhe nga toka, shkruan lajmi.net.

“Fluturon .. Fluturon … 😊😊” ka shkruar këngëtari sipër fotos në të cilën gjendet bashkë me Afronën.

Ai ka qenë shumë aktiv me projekte muzikore në këtë sezonë dhe projekti i fundit i tij është “Jar Na Na”, të cilën e solli në bashkëpunim me Kolë Oroshin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Afrona, Blero

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy