Filloni ditën tuaj me tetë minuta ushtrime (Video) – Lajmi.net
Filloni ditën tuaj me tetë minuta ushtrime (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:17, 26 July 2017
Këto ushtrime rekomandohen dhe përdoren nga shumë programe, si dhe nuk marrin më shumë se tetë minuta kohë nga dita juaj.

Ju mund të arrini formën e duhur trupore për një kohë shumë të shkurtër.

Madje dhe njerëzit më të zënë gjejnë kohë që të bëjnë këto shtatë ushtrime për të arritur trupin perfekt, transmeton lajmi.net

Ju mund t’i bëni të gjitha ushtrimet duke ndjekur videon më poshtë.

Provoni që tani dhe bëjeni rutinë, ngase trupi juaj do të përjetojë ndryshime që do të ju kënaqin tejmase. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: mengjes, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool