Fero nis xhirimet e klipit të ri – Lajmi.net
Fero nis xhirimet e klipit të ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:33, 7 June 2018
Projektet e fundit të Feros janë pëlqyer shumë.

Edhe pse është shumë i ri, Feroniti ka arritur të bëhet shumë i dashur për publikun sa që renditet tek reperët më të suksesshëm të estradës, shkruan lajmi net.

Përpos këngës së fundit “Mamacita” në duet me Sparksin, ai tashmë ka nis xhirimet e videoklipit të ri që pritet të publikohet së shpejti.

“Gang Gang “VENI 1″ Commin Soon 🔥 @zzapnchriss #EpokaFeros”, ka shkruar ai.

“Mamacita”, numëron afro 4 milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Gang Gang "VENI 1" Commin Soon 🔥 @zzapnchriss #EpokaFeros

A post shared by FERO / ALLES BABA (@ferofera) on

Veni 1 @zzapnchriss

A post shared by FERO / ALLES BABA (@ferofera) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO