Familja Behrami bëhet me banesë (Video) – Lajmi.net
Familja Behrami bëhet me banesë (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 20:23, 26 July 2017
Një familje nga pjesa jugore e Mitrovicës, që jetonte në kushte të rënda ekonomike, për të cilën ditë me parë raportoi Klan Kosova, u ndihmua nga shoqata Jetimët e Ballkanit.

Kjo e fundit pos strehës së re, për nënë vetushqyese dhe tri vajzat e saj, siguroi edhe ushqim.

Fjalët kyçe: banese, familja Behrami

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels