Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri, ja kur lansohet – Lajmi.net
Ermal Fejzullahu paralajmëron projektin e ri, ja kur lansohet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:10, 6 December 2018
Që nga vera, Ermal Fejzullahu nuk ka sjell projekte të reja.

E ai i fundit mbetet bashkëpunimi me reperin e ri, Kidda me projektin e tyre “Flakë”, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, Ermali ka nisur punën për këngën e re i cili me anë të një video të publikuar në Instagram, tregon se lansohet të premten.

“Të premten…”, shkruan ai.

Fejzullahu është i njohur për bashkëpunimet e tij me emra të njohur të skenës por që tani siç shihet vjen me një këngë solo. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Te premten …..

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO