Edhe koalicioni PDK-AAK-Nisma dorëzon listën – Lajmi.net
Edhe koalicioni PDK-AAK-Nisma dorëzon listën
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 0:10, 20 May 2017
Në këto momente edhe koalicioni i madh PDK-AAK-Nisma për Kosovën në objektin e KQZ-së ka dorëzuar listat e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit.

Po ashtu edhe përfaqësuesit e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje kanë hyrë në objektin e KQZ-së për të dorëzuar listat për pjesëmarrje në zgjedhjet e 11 qershorit.

Kujtojmë se LDK-ja është koalicion me AKR-në dhe Alternativën, derisa VV ka hyrë e vetmë në zgjedhje.

Fjalët kyçe: koalicioni, KQZ

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion