E mrekullueshme! Rozana Radi: Ja ku më ke përpara teje (Foto) – Lajmi.net
E mrekullueshme! Rozana Radi: Ja ku më ke përpara teje (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:42, 19 March 2017
Këngëtarja Rozana Radi ka habitur të gjithë me veprimin e fundit, ajo ka treguar talent jashtëzakonisht të madh në shkrimin e vargjeve.

Të gjithë e njihnim si këngëtare, por vargjet që ka shkruar së fundi në Instagram na bëjnë të kuptojmë se ajo ka një shpirt të vërtetë artisti, shkruan lajmi.net.

‘’Ja ku me ke perpara teje
Qendroj perhere me koken lart
Sa her me merrje me rrembeje
e jeta ime behej cark.
Perplasmi, pra perplasmi dallget
qe zemerimin te ma shtojne,
por kur te kthehesh tek une prape, valet nuk do ti dua si gjithmone.
Keshtu jam une per dreq o det
Keshtu u rrita si femi
I doja njerezit sikur dallget
Me shume poter e dashuri
Po dallget vec u egersuan kur ma kuptuan gjithe fuqine.
U egersuan t’me fundosnin
Por nuk ma njohin trimerine
Tani qendroj ketu e drejte
Me koken lart dhe po e pres
nje dallge te madhe si atehere
Po s’ke guxim se ti s’je det!
R.Radi!’’ shkruan Rozi në Instagram.

Të gjitha komentet që mori për këto vargje ishin pozivite. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO