E konfirmon Kida, ja kur përfundon kontratën në “On Records” – Lajmi.net
E konfirmon Kida, ja kur përfundon kontratën në “On Records”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:38, 28 October 2018
Kida është një prej artisteve më të pëlqyera të estradës.

Orhidea Latifi, e njohur për publikun si Kida tash e sa vite është pjesë e labelit “On Records”, shkruan lajmi.net.

Kidda ka qenë së fundi e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku ndër të tjera është pyetur rreth largimit nga “On Records”.

Këngëtarja konfirmoi datën e largimit nga ky grup, duke thënë se kontrata e saj përfundon pas dy vitesh.

“Edhe dy vjet, përfundon kontrata, një kontratë 10 vjeçare, jam e lirë, mund të bashkëpunoj prap me ekipin që kam pas, por kontrata përfundon aty”, ka thënë Kida. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO