E dashura e Mozzik pjesë e klipit ‘Ti Amo’ – Lajmi.net
E dashura e Mozzik pjesë e klipit ‘Ti Amo’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:09, 14 February 2018
Reperi Mozzik është lidhur shumë ngushtë me Loredanën.

Vajza bjondinë duket se ia ka rrëmbyer keq zemrën atij andaj nuk po munden asnjëherë të rrinë larg njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net

Përveç fotografive që publikojnë shpesh nëpër rrjete sociale fakti se ata ai nuk mund të rri pa të dashurën e tij dëshmohet se e ka marrë edhe në klip.

Loredana është bërë pjesë e klipit ‘Ti Amo’ e cila sapo u publikua me videoklip në kanalin Youtube. Bazuar nga komentet positive, bashkëpunimi i parë i Mozzik jashtë On Records, dueti me Veysel ka rezultuar si shumë i suksesshëm./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO