E bëjnë edhe këtë! Çokollata me imazhin e Dua Lipës – Lajmi.net
E bëjnë edhe këtë! Çokollata me imazhin e Dua Lipës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:21, 9 August 2018
Dua Lipa dje ka arrritur në Prishtinë.

Këngëtarja pritet që nesër të mbajë koncert në Prishtinë, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së sotme, ajo është relaksuar në pishinë bashkë me të dashurin, Isaac Carew dhe familjarët e saj.

Në llogarinë e festivalit në Instagram është publikuar një fotografi me të cilën tregojnë se janë bërë edhe çokollata me imazhin e Dua Lipës.

“Faleminderit për çokollatat e bukura”, është mbishkrimi mbi foto. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO