Driton Kuka ia dedikon Ramush Haradinajt dy medaljet e Kampionatit Evropian – Lajmi.net
Driton Kuka ia dedikon Ramush Haradinajt dy medaljet e Kampionatit Evropian
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëSportTë tjera 19:34, 20 April 2017
Trajneri Driton Kuka është shprehur shumë i lumtur me dy medaljet e Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës.

Në një foto të postuar në Facebook, ai triumfin ia ka dedikuar Ramush Haradinajt, përcjellë “Lajmi.net”.

“Do Zoti që sot një javë të jetë ditë e gëzueshme si sot e të na kthehet heroi ynë në Kosovë”, ka shkruar Kuka për Ramushin. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Driton Kuka, Ramush Haradinaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels