Djemtë e Big Brother në telashe si ta largojnë ‘barrikadën’ që i ndan me vajzat – Lajmi.net
Djemtë e Big Brother në telashe si ta largojnë ‘barrikadën’ që i ndan me vajzat
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:56, 20 March 2017
Që nga dita e parë kur u futën në shtëpi, ‘beqarët’ janë në hall të madh se si ta largojnë ndalesën mes tyre dhe vajzave beqare.

E njëri prej tyre dje tentoi ta fuste kokën andej, por se a do të ndëshkohet kuptohet të shtunën, shkruan lajmi.net.

Sot duke biseduar mes vete Danieli dhe Ervini u shprehën të dëshpëruar pse po qëndrojnë larg vajzave, në një shtëpi siç është ‘Vëllau i Madh’, në të cilën shumëkush u dashurua.

Ata dëshirojnë që në çdo mënyrë të hapin xhamat, ndoshta njëra prej arsyeve është edhe ajo që fitues nuk do të jetë një indivit po çift.

E këtë gjë duket se e kanë frikë beqarët, ngase për ta nuk është kumtuar ende një rregull e veçantë nëse arrijnë në finale.    /Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Big Brother Albania

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy