Dikur të dashur! Dua Lipa me Isaac Carew vallëzon me këngën e Ledrit – Lajmi.net
Dikur të dashur! Dua Lipa me Isaac Carew vallëzon me këngën e Ledrit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:41, 10 August 2018
Koncerti i Dua Lipës është ngjarja më e përfolur këto ditë.

Këngëtarja do të performojë sonte (e premte) në parkun e Gërmisë, e bashkë me të edhe shumë artistë të tjerë, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, Dua me të dashurin, Isaac Carew, familjarët dhe anëtarët e tjerë të ekipit janë argëtuar me këngë shqipe.

Në mesin e këngëve me të cilat vallëzuan ata ishte edhe ajo e Ledri Vulës, i cili njihet si ish i dashuri i Duas.

Në videon e mëposhtme mund të shihni se si po argëtoheshin ata me këngën “Shumë pis”, të cilën Ledri e ka në duet me Era Istrefin. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO