Dhurata që kryeministri Haradinaj i ka bërë Anitës për Shën Valentin – Lajmi.net
Dhurata që kryeministri Haradinaj i ka bërë Anitës për Shën Valentin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:22, 14 February 2018
Krahas punës dhe angazhimeve të shumta në prag të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, kryeministri i vendit ka qenë shumë i kujdesshëm e sa i përket datës së sotme.

Me rastin e Shën Valentinit, ditës së të dashuruarve ai i ka dhuruar gruas së tij Anitës një buqetë të bukur me lule, shkruan lajmi.net

Ishte Anita ajo e cila publikoi foton në Instagram tek e cila nuk ka shkruar asgjë më shumë përveç se ka vendosur disa zemra./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball