Dalin imazhe nga klipi i ri i Ritës (Foto) – Lajmi.net
Dalin imazhe nga klipi i ri i Ritës (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:49, 19 June 2017
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora tri javë më parë ka lansuar projektin më të ri me titull 'Your Song' që në shqip do të thotë 'Kënga jote'.

Pasi ka publikuar këngën vetëm në versionin akustik, ajo po punon për të sjellë këngën bashkë me klip, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe gjatë xhirimit të klipit, të cilin pritet ta lansojë shumë shpejt.

Kënga e re e saj, është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë afro 10 milionë klikime. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rita- Your Song

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball