Dalin emrat e viktimave në Vlorë, mes tyre dhe dy fëmijë – Lajmi.net
Dalin emrat e viktimave në Vlorë, mes tyre dhe dy fëmijë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionaleRajoni 20:09, 10 August 2018
Janë identifikuar 7 nga 8 viktimat e masakrës së sotme të ndodhur në Resula të Vlorës. Të 8-të viktimat janë nga e njëjta familje, ndërkohë që autori i kësaj ngjarje ka qenë kushëriri i tyre.

Viktimat janë shtetasit; Denik Zykaj, Hazem Zykaj, Afërdita Zykaj, Besim Zykaj, Sara Zykaj, Vasilika Zykaj (17 vjec) dhe Ledion Zykaj (i mitur, 6 vjec).

Lexoni edhe:

Ky është 24 vjeçari që vrau 8 persona në Vlorë: Është i rrezikshëm… /FOTO

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO