Ky është 24 vjeçari që vrau 8 persona në Vlorë: Është i rrezikshëm… /FOTO – Lajmi.net
Ky është 24 vjeçari që vrau 8 persona në Vlorë: Është i rrezikshëm… /FOTO
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 19:27, 10 August 2018
Policia e Vlorës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa më shpejt të vendndodhjes së autorit të krimit dhe fton ata që të telefonojnë në numrin  069 41 10 242 si dhe në numrin pa pagesë 129, duke ju garantuar anonimatin.

Policia e Vlorës sqaron se autori është i rrezikshëm dhe në rast konstatimi ti shmangien përballjes më të por të telefonojnë policinë.

Lexoni edhe:

Masakra në Vlorë, ja çfarë urdhri kanë marrë për autorin, RENEA dhe FNSH

LAJMI I FUNDIT: 8 të vrarë në Vlorë

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO