Barcelona-Real Madrid, befasi në formacionet e skuadrave (FOTO) – Lajmi.net
Barcelona-Real Madrid, befasi në formacionet e skuadrave (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 8:15, 13 August 2017
.

Sonte zhvillohet ndeshja e parë e Superkupës së Spanjës.

Barcelona dhe Real Madridi ballafaqohen në “Camp Nou” me fillim prej orës 22:00, përcjellë “Lajmi.net”.

“AS” ka publikuar edhe formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Ende nuk dihet nëse do të luajnë nga minuta e parë Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2