BabyGee mezi po e pret këtë moment – Lajmi.net
BabyGee mezi po e pret këtë moment
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:50, 7 December 2017
BabyGee është njëra ndër këngëtaret shumë të dashura për publikun.

Ajo,  ka një numër të madh fansash të cilët po e ndjekin nëpër rrjete sociale dhe asnjëherë nuk I zhgënjen ata duke iu publikuar imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net

BabyGee ka nisur herët të festoj për vitin e ri dhe mezi po e pret 2018-tën. Këtë e ka thënë në një postim në Instastory ku shihet duke kaluar natën në veturë dhe duke pirë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: BabyGee

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper