Baby G ‘kapet’ duke ‘vjedhur’ në market – Lajmi.net
Baby G ‘kapet’ duke ‘vjedhur’ në market
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:39, 13 January 2018
.

Një video si kjo nuk e keni pritur kurrë.

Këngëtarja Baby G në Instastory ka hedhur një video, ku shihet se është në market, duke tentuar që të ‘vjedhte’ disa bursha të dhëmbeve, shkruan lajmi.net

Mirëpo, deri sa i ‘merrte’ asaj i rënë në tokë.

Kësaj video Baby G ia la një shkrim ku tha se nuk di as të vjedhë këso gjërash, pasi ajo është lindur që të ‘vjedhë’ vetëm zemra te njerëzve.

Padyshim që këngëtarja nuk vjedhi asgjë, thjeshtë ishte një video shaka./Lajmi.net/

screenshot_1qwewe

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO