Auto – Lajmi.net

Aktuale

Vetëm dy vetura të tilla ekzistojnë në botë

Chevrolet Corvette 1980 u ndërtua fillimisht në fund të viteve 1970 nga një kompani me qendër në Pasadena equajtur "California Custom Coach" për njerëzit që donin të kombinonin karakterin sportiv të Corvette me praktikën e një makine me katër dyer....

13 November, 2018 Lexo më shumë

Volkswagen lejon përdoruesit e Apple të hapin makinën e tyre me Siri

Volkswagen po thellon marrëdhëniet e saj me Apple nëpërmjet aplikacionit "VW Car-Net". ...

12 November, 2018 Lexo më shumë

Xhipi “Chevrolet” që po u “shpallë” luftë të gjithë xhipave tjerë

Chevrolet Colorado Zr2 Bison është versioni më ekstrem, për sa i përket makinave të destinuara për vozitje jashtë rrugës. Përgatitur nga fabrika për t'i përballuar shtigjet më sfiduese, Bison po konsiderohet si xhipi më i fuqishëm për vitin e ardhshëm....

10 November, 2018 Lexo më shumë

Kujdes: Ky do mund të jetë defekti kryesor i smartfonit të shpalosshëm Galaxy F

Këtë javë, kompania Samsung foli në lidhje me serinë e re të telefonave Galaxy S10 dhe në ndërkohë, zbuloi edhe teknologjinë e re të telefonave shpalosës....

10 November, 2018 Lexo më shumë

Kështu duket ferrari 2.8 milionësh

Një superveturë me pamje të veçantë u ndërtua nga një ish shofer i garave italiane dhe tani po kërkon një shtëpi të re....

9 November, 2018 Lexo më shumë

Tesla tani vlen më shumë se BMW

Prodhuesi i makinave elektrike Tesla vlen më shumë se prodhuesi gjerman i makinave për herë të parë. ...

9 November, 2018 Lexo më shumë

Volkswagen planifikon të shesë rivalin e TESLA-s për vetëm 23,000 dollarë

Kompania "Volkswagen" synon të shesë makina elektrike për më pak se 20,000 euro dhe të luftojë konkurrencën duke konvertuar tre fabrika për të ndërtuar makinat “Tesla”....

9 November, 2018 Lexo më shumë

Mercedes-Benz “GLC Coupe” vetura luksoze e kësaj kompanie

Mercedes-Benz-i “GLC Coupe” është një kombinim luksoz i SUV me makinat sportive....

8 November, 2018 Lexo më shumë

Kjo është Porsche Panamera GTS e re

As Porsche nuk po rri duarkryq!...

7 November, 2018 Lexo më shumë

Toyota Prius, ndër veturat më të bukura të këtij viti

Toyota njihet si marka që prodhon vetura jashtëzakonisht komode, të fuqishme dhe stabile....

7 November, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO