Audi Q7 e “Isa Mustafës” mund të blihet tash për “vetëm” 31 mijë euro – Lajmi.net
Audi Q7 e “Isa Mustafës” mund të blihet tash për “vetëm” 31 mijë euro
Autori: Lajmi.net LajmeNacionalePolitikë 18:56, 21 April 2017
Audi Q7
Audi Q7
Audi Q7 i ish-kryetarit të Prishtinës, Isa Mustafa ka dal në shitje.

Kryetari aktual, Shpend Ahmeti premtimin për shitjen e tij e kishte dhënë në ditën që fitoi zgjedhjet në dhjetor të vitit 2013 dhe tek tash 4 vjet më vonë premtimi pritet të realizohet.

Sipas specifikave të ankandit, vetura e vitit 2011 ka ndërrues të shpejtësive automatike.

E blerë 70 mijë euro ajo në shitje del me vlerë minimale prej 31 mijë eurosh.

Me 8 maj do të dorëzohen ofertat për ata që duan të blejnë veturën e cila sipas Ahmetit shpenzon shumë derivate.

 

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals