Aktorja e njohur e ‘Egjelit’ sot ka ditëlindjen, pamje nga festa – Lajmi.net
Aktorja e njohur e ‘Egjelit’ sot ka ditëlindjen, pamje nga festa
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:55, 12 October 2017
Aktorja e njohur, Xhejlane Tërbunja sot ka ditëlindjene saj të 31-të.

Kjo është bërë e ditur nga një mike e saj nëpërmjet disa Instastory të publikur mbrëmë nga festa e organizuar për aktoren, shkruan lajmi.net

Xhejlane Tërbunja njihet për rolet e saj në disa prej paraqitjeve nëpër filma e seriale e aktualisht u bë pjesë e ‘Egjelit’ aty ku rrëmbeu vëmendjen e publikut duke freskuar serialin në fjalë si një personazh i ri brenda tij.

Kujtojmë se ajo gjithashtu e dashur për publikun mbetet nga ‘Vikendi’ ku shfaqet si një grua e viteve të mëhershme e cila tregon me humor jetën e dikurshme në fshat./Lajmi.net/

.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO