Afrona shfaqet seksi nga pushimet (Foto) – Lajmi.net
Afrona shfaqet seksi nga pushimet (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:45, 17 July 2017
Bukuroshja simpatike, Afrona Dika ka mahnitur me foton e saj të fundit të hedhur në Instagram.

Ajo ka zbuluar këngët e saj seksi në bikini ndërsa është duke shijuar pushimet, shkruan lajmi.net

Afrona dhe Blero janë aktualisht njëri ndër çiftet më të komentuar në estradë mirëpo lidhja e tyre sa shkon e bëhet edhe më e fuqishme ani spe mediat shkruajnë shpesh gjëra të pakëndshme për ta./Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Afrona Dika

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels