Afrona pyet: A jam më e bukur pa grim apo me ‘make up’? (Foto) – Lajmi.net
Afrona pyet: A jam më e bukur pa grim apo me ‘make up’? (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:04, 21 April 2017
Modelja e njohur shqiptare, Afrona Dika, kërkon mendimin tuaj në lidhje me një çështje.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka bashkuar dy foto, një më ‘make up’ të thjesht, thuajse fare dhe një me grim profesional, shkruan lajmi.net

‘Djathtas apo majtas’ thotë Afrona në këtë foto, duke kërkuar që fansat t’i tregojnë se si duket më mirë.

Po ju si mendoni?!/Lajmi.net/

screenshot_2

Fjalët kyçe: Afrona Dika, Make-Up

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball