Afrona ia zbulon Bleros anën e saj të dobët: ‘Ndonjëherë mund të…’ – Lajmi.net
Afrona ia zbulon Bleros anën e saj të dobët: ‘Ndonjëherë mund të…’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:43, 20 March 2017
Bukuroshja Afrona Dika duket se siç është jashtë në pamje, e ëmbël e shumë e butë është edhe brenda në shpirt.

Përmes një postimi në rrjete sociale, që i drejtohet Bleros ajo ka zbuluar anën e saj të dobët.

‘Unë mund të jem e mërzitshme, e çuditshme dhe shpesh edhe shumë emocionale por unë gjithmonë do të të dua ty sikur nuk ka të nesërme’ – ka qenë mbishkrimi i Dikës.

Se Afrona është emocionale pak më shumë se ç’duhet, e ka treguar Blero pak kohë më parë në emisionin Prive kur këtë anë të karakterit të bukuroshes e ‘fajësoi’ për lojën e shpeshtë të fshirjeve të fotove dhe largimeve të follow në rrjete sociale. /Prive.al/

Fjalët kyçe: Afrona Dika, Blero

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy