“Adios” Barcelona, Messi zgjedh klubin e ri? – Lajmi.net
“Adios” Barcelona, Messi zgjedh klubin e ri?
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 9:31, 13 October 2017
Lionel Messi është duke konsideruar mundësinë e transferimit në Manchester City.

Lionel Messi mund të largohet nga Barcelona pas përfundimit të këtij sezoni.

“The Sun” shkruan se sulmuesi argjentinas është duke konsideruar mundësinë e transferimit në Manchester City.

Messi ende nuk ka zyrtarizuar kontratën e re në Camp Nou duke shtuar spekulimet se mund ta ndryshojë mendjen dhe të largohet nga klubi katalan, përcjell “lajmi.net”.

Man City është i gatshëm t’i bëjë gati ofertë rekorde për pagë në mënyrë që Messi të ribashkohet me Pep Guardiolën. /Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown