26% e femrave nuk do të flenë me ju nëse ju e bëni këtë gjë – Lajmi.net
26% e femrave nuk do të flenë me ju nëse ju e bëni këtë gjë
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 17:49, 16 May 2017
Një anketë e bërë për gratë që ka të bëj me gjumin me meshkujt ka habitur të gjithë

Në fillim të një marëdhënie, të dy palët e përfshira janë në një relacion të mirë, kurse zakonet fillojnë të shfaqen pas dy javësh, trasnmeton lajmi.net.

Një sondazh i kohavë të fundit i ka pyetur 846 gra dhe 827 burra se çfarë shprehi ishin më të këqijat në një lidhje.
Më shumë se 26% kanë thënë se pirja e duhanit ishte zakoni më i keq që një njeri mund të kishte.

Kjo u pasua nga harresa apo anulimi i planeve me 19%, kurse 14% ata që luajn bastore, dhe 11% ata që pijnë shumë. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Bastore, Duhani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble