Të Infektuar: 70.753

Të Shëruar: 60.628

Të Vdekur: 1.620

ZYRTARE: Staphon Blair është transferimi i radhës në KB Trepça

23:37 | 26 Dhjetor 2020

KB Trepça po vazhdon me ndryshimet në ekip, pas transferimeve të mëparshme dhe ndërrimit të trajnerit, tani ata kanë zyrtarizuar edhe një basketbollist të ri.

Fjala bëhet për Staphon Blair, 27 vjeçari u transferua nga ekipi Fukushima.

Amerikani regjistroi një mesatare prej 11.2 pikësh, 9 kërcime dhe 0.8 asiste për Fukushiman.

Më poshtë mund të shihni postimin e klubit mitrovicas në rrjetin e tyre, Facebook./Lajmi.net/