Të Infektuar: 57.028

Të Shëruar: 50.184

Të Vdekur: 1.433

Zyrtare: S’ndalet Golden Eagle Ylli, transferon Gëzim Morinën

14:12 | 14 Janar 2021

Klubi basketbollistik, Golden Eagle Ylli është duke vazhduar të nënshkruajë me top basketbollistët.

Ylli është një ndër kandidatët kryesorë për titullin dhe këtë e ka dëshmuar me transferimet e fundit, shkruan lajmi.net.

Transferimi më i fundit është basketbollisti që përfaqëson Kosovën, Gëzim Morina.

Njoftimi i plotë i klubit pa ndërhyrje:

“Gezim Morina i bashkohet ekipit tonë.

Mirsevjen në qytetin e basketbollit”, shkroi klubi në Facebook./Lajmi.net/