Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

ZYRTARE: Peja përforcohet me një lojtar nga Bregu i Fildishtë

17:00 | 13 Shtator 2019

Klubi basketbollistik, Peja, po vazhdon të përforcohet për sezonin e ri në Superligën e Kosovën.

Peja është rikthyer në Superligën e Kosovës në basketboll, pasi ishte përjashtuar vite më parë.

Pas Drilon Hajrizit dhe basketbollistit kroat, Peja ka nënshkruar edhe me Kouasi Jacquez Willy, raporton lajmi.net.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e plotë lidhur me transferimin e fundit të Pejës. /Lajmi.net/