ZYRTARE: Conte nënshkruan kontratë të re dy vjeçare me Chelsean

Antonio Conte ka nënshkruar kontratë të re dy vjeçare me Chelsean.

Sport

18/07/2017 22:39

Skuadra e Chelsea në faqen zyrtare ka bërë të ditur se ka nënshkruar kontratë të re dy vjeçare me trajnerin Antonio Conte.

Kjo marrëveshje arrihet pak kohë para se Chelsea të niset në turin aziatik, ku do të takohet me Arsenal, Bayern Munich dhe Inter.

Kujtojmë se Conte në vitin e parë te Chelsea ka fituar titullin e Premierligës./Lajmi.net/